Concurs judetean - 15 decembrie 2018

Regulament_2.pdf

Repartizarea elevilor la concurs este afişată la avizierul şcolii.

Elevii trebuie sa fie prezenţi în săli până la ora 8:50. Concursul începe la ora 9:00.

Mult succes!

Concursul judeţean "Copii sănătoşi şi frumosi", ediţia a XI-a, este o activitate organizată în cadrul Proiectului Educaţional Judeţean "Igiena  - factor important în dezvoltarea personalităţii elevilor" şi se organizează în data de 15 decembrie 2018, ora 9:00, la Școala Gimnazială ”Mircea cel Bătrân”, Pitești.

Concursul este cuprins în Calendarul Activităţilor Educative Extraşcolare al I.S.J. Argeş, anul şcolar 2018-2019, semestrul I, la poziţia 67 și se adresează elevilor din clasele I-IV.Data limită de trimitere a fişei de înscriere este 12 decembrie 2018.

Read 170 times Last modified on Friday, 14 December 2018 16:34